Pomoc psychologiczna

„Najwięcej co można zrobić dla drugiego człowieka to podzielić się z nim swoim czasem i doświadczeniem”
                                                                                                                                                        Marek Kamiński /podróżnik/

Oferuję poradnictwo psychologiczne oraz terapię krótkoterminową w ujęciu systemowym dla osób indywidualnych, związków partnerskich i rodzin.

Spotkania w formie 50 minutowych sesji nastawione na uzyskanie porady, oraz aktywne rozwiązywanie konkretnych problemów i na zmianę objawów.

Sesje  mogą odbywać się w gabinecie, przez telefon lub przez skype. Potrzebnych  informacji szukaj w zakładce - Kontakt

wtorki i czwartki w godzinach 18.00 - 20.00  Wizyty w gabinecie zawsze po telefonicznym uzgodnieniu.

Pomagam osobom w kryzysach sytuacyjnych, przy problemach emocjonalnych, z obniżonym nastrojem, depresją, nerwicą, w sytuacjach zmian życiowych wynikających np.: z rozpadu związku, utraty pracy, przy problemach wychowawczych, rodzinnych i partnerskich.

Zapraszam również osoby, które w sytuacjach zawodowych doznają silnych napięć i stresów, związanych z funkcjonowaniem w korporacjach, urzędach, które wynikają z wysokich wymagań organizacyjnych, nowych zadań i konfliktów pracowniczych.

Przyjdź i pomóż sobie jeśli jesteś perfekcjonistą, żyjesz w poczuciu, ze musisz stale iść naprzód i odnosić spektakularne sukcesy, pracujesz w taki sposób, ze wyhamowanie staje się niemożliwe. Takie uzależnienie od sukcesu prowadzi bardzo szybko problemów psychosomatycznych, konfliktów w rodzinie oraz do wypalenia i depresji.

Zwróć uwagę – na stres spowodowany m.in. pracą skarży się 85 % Polaków , umiarkowany stres może być Twoim sprzymierzeńcem, jeśli Cię motywuje do pracy, jednak silny i długotrwały prowadzi do poważnych problemów.

Zapraszam na wstępną rozmowę, podczas której przedstawisz swój problem i zdecydujesz o dalszej wspólnej pracy.

Możesz również skorzystać z porady przez telefon lub przez skype.

Uzyskasz pomoc przy rozwiązaniu Twojego problemu, potrzebną Ci informację i wsparcie nie wychodząc z domu - ( usługa płatna po uzgodnieniu warunków)